Przesyłka

W sklepie internetowym Anais Apparel Luxury Lingerie znajdą Państwo szeroki wybór bielizny erotycznej zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Oferowane przez nas produkty są nie tylko niezwykle gustowne, ale przede wszystkim wykonane z najlepszych materiałów, toteż wspaniale sprawdzą się w roli prezentu dla ukochanej osoby.

Na tej stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące przesyłki zamówionych produktów. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.

Biuletyn sklepu

Kontakt

+48 32 260 14 07

 
 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Nazwa projektu: "Podniesienie konkurencyjności firmy Anais poprzez zakup nowoczesnej, zautomatyzowanej krojowni z ploterem oraz ryglówki elektronicznej, owerloków, guzikarki i stębnówki z bezpośrednim napędem"

Nazwa beneficjenta: ANAIS - APPAREL LUXURY LINGERIE Sylwester Ratter

Wartość projektu: 191 386,52 PLN

Wartość dofinansowania: 93 359,28 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Jesteśmy na Google+
Google+