Regulamin

Sklep internetowy z bielizną erotyczną Anais Apparel Luxury Lingerie oferuje najwyższej jakości produkty, które rozpalą zmysły i podgrzeją atmosferę w sypialni.

W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór seksownych majtek (stringów, pantów, fig i szortów), biustonoszy, gorsetów czy body. W ofercie posiadamy też produkty dla odważniejszych klientów, takie jak bodystocking, zmysłowe nasutniki czy bieliznę erotyczną dla mężczyzn.

Przed dokonaniem zakupów w naszym sklepie online, zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonym poniżej regulaminem.

I. Postanowienia wstępne

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem http://www.anais-apparel.com, http://www.anais.pl , jest prowadzony przez ANAISAPPAREL LUXURY LINGERIE z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kasprzaka 80, posiadający NIP: 625-129-07-25 oraz nr REGON: 277953930.
 2. Sklep internetowy http://www.anais-apparel.com, http://www.anais.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 3. Umowa sprzedaży zawierana jest pomiędzy klientem, zamawiającym zamówienie a ANAISAPPAREL LUXURY LINGERIE.
 4. Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych określa dokument POLITYKA PRYWATNOŚCI dostępny na naszej stronie internetowej.

II. Procedura składania zamówień

 1. Zamówienia składane są na stronie http://www.anais-apparel.com, http://www.anais.pl.
 2. Prawidłowo złożone zamówienie potwierdzane jest wiadomością e-mail wysyłaną automatycznie na adres wskazany przez klienta.
 3. Rozpoczęcie realizacji zamówienia następuje:
  1. w przypadku płatności kartą kredytową – po poprawnej autoryzacji karty.
  2. w przypadku przedpłaty przelewem bankowym – po otrzymaniu przez sklep pełnej zapłaty.
  3. w przypadku płatności za zaliczeniem pocztowym – po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia od klienta.
 4. Klient informowany jest o stanie zamówienia poprzez wiadomość e-mail, jeżeli adres został podany przez klienta podczas składania zamówienia.
 5. W przypadku znacznego wydłużenia deklarowanego terminu dostawy klient ma prawo anulować część lub całość zamówienia.
 6. Sprzedaż z ograniczoną ilością towaru , a w szczególności sprzedaż promocyjna realizowana jest według kolejności otrzymania przez nas zamówienia.
 7. Klient ma prawo wycofać złożone zamówienie w całości lub części do czasu przyjęcia go do realizacji.
 8. ANAISAPPAREL LUXURY LINGERIE może odmówić realizacji zamówienia w przypadku niemożliwości jego potwierdzenia, niepoprawnych danych, braku płatności lub trwałego braku towaru. W takim przypadku zawsze informujemy o tym fakcie naszego klienta telefonicznie lub mailowo z wykorzystaniem danych podanych przez klienta.

III. Płatności

 1. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny oraz specyfikacja zamówienie. Na życzenie klienta faktura VAT.
 2. Wszystkie ceny są podawane w złotych polskich. Ceny zawiera podatek VAT, za wyjątkiem cen dla odbiorców hurtowych.
 3. Cena przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Asortyment oraz ceny mogą ulegać zmianie.
 4. Klient może wybrać jedna z form płatności, dostępną przed złożeniem ostatecznego zamówienia.

IV. Dostawa

 1. Do przesyłki doliczany jest jej koszt, który podawany jest klientowi przed ostatecznym złożeniem zamówienia po określeniu przez niego sposobu płatności oraz dostawy.
 2. ANAISAPPAREL LUXURY LINGERIE zastrzega sobie możliwość rezygnacji z doliczania kosztów przesyłki do zamówień o określonej wartości.

V. Termin otrzymania przesyłki

 1. Termin czasu otrzymania przesyłki przez klienta, to suma czasu realizacji i czasu dostawy przez Pocztę Polską lub firmę kurierską.
 2. Czas realizacji zamówienia to suma , to liczba dni roboczych pomiędzy przyjęciem zamówienia do realizacji przez ANAISAPPAREL LUXURY LINGERIE (potwierdzenie zamówienia przez klienta przy przesyłkach płatnych przy odbiorze lub zaksięgowania wpłaty przy przesyłkach przedpłatowych), a wysłaniem paczki. Czas realizacji podany przy każdym towarze. Jeżeli w zamówieniu znajdują się towary o różnym czasie realizacji, do wyliczenia terminu przesyłki przyjąć należy najdłuższy czas.
 3. Czas dostawy uzależniony jest od sposobu wybranej przez klienta dostawy. ANAISAPPAREL LUXURY LINGERIE nie odpowiada za opóźnienia spowodowane przez Pocztę Polską lub firmę kurierską.

VI. Zwroty i wymiana

 1. ANAISAPPAREL LUXURY LINGERIE gwarantuje możliwość zwrotu i wymiany towarów na zasadach określonych na naszej stronie internetowej.
 2. Zasady przedstawione na naszej stronie internetowej nie naruszają praw określonych w przepisach prawnych ( Ustawa z dnia 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”)

VII. Postanowienia końcowe

 1. Umowa sprzedaży zawierana jest zgodnie z prawem polskim oraz w języku polskim.
 2. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów dotyczących umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Biuletyn sklepu

Kontakt

+48 32 260 14 07

 
 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Nazwa projektu: "Podniesienie konkurencyjności firmy Anais poprzez zakup nowoczesnej, zautomatyzowanej krojowni z ploterem oraz ryglówki elektronicznej, owerloków, guzikarki i stębnówki z bezpośrednim napędem"

Nazwa beneficjenta: ANAIS - APPAREL LUXURY LINGERIE Sylwester Ratter

Wartość projektu: 191 386,52 PLN

Wartość dofinansowania: 93 359,28 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Jesteśmy na Google+
Google+